Recepty

Úvod > Blog > Recepty

24.05.2019

10.06.2019

Velmi oblíbené jídlo, kterému se prý "správní" muži na veřejnosti vyhýbají, ale často si je doma poručí a dělají se jim boule za ušima. Znovu se jedná o odlehčenou verzi bez tuny másla a mouky, cukru či dalších ingrediencí navíc.

V základu zdravé Novoroční jídlo, které tradičně "přikrášlujeme" spoustou tuku, bílé mouky a uzenin. Já jsem ponechala zdravý základ čočky, jíšku nahradila částí rozmixované čočky, která vytvořila krásnou kašičku a uzeninu vyměnila za sázená vejce.

Lilek načerno

27.05.2019

Další recept z jednoho hrnce. Dnes se jedná odlehčenou verzi už tak vcelku lehkého receptu. Lilek napouštíme vodou místo oleje a navíc se zde obejdeme bez cukru a zbytečného zahušťování škrobem.

Slyšeli jste o RAW vlně a nevíte, co si pod tím představit? Začněte nenásilně s tímto receptem, který především milovníky zdravého mlsání chytne u srdce.

Rychlé banánové placičky bez cukru, s vločkami, co má každý doma. Aneb když se vám "kazí" banány, rádi byste zkusili vločky jinak a máte chuť na nějakou sladkost, kterou nezhřešíte ani při redukci váhy.

Novinky, články, recepty a videa